Testuj żele do toalet oraz krążki Duck Fresh Discs i odbierz do 15 zł zwrotu na konto

Jeśli wybieracie się do Rossmanna (choć promocja jest dostępna również w innych sklepach) po płyny do płukania jamy ustnej Listerine, możecie przy okazji skorzystać z testu produktów marki Duck. Kupując żel oraz krążki do toalet otrzymacie do 15 zł zwrotu na konto. Co tu kryć, czyszczenie toalet nie należy do najprzyjemniejszych z czynności domowych. Być może fakt, iż możecie na tym zaoszczędzić nieco umili Wam ten przykry obowiązek 🙂 

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

W ramach testu należy zakupić zestaw złożony z dwóch produktów: żel do czyszczenia toalet (lub do czyszczenia i dezynfekcji toalet) marki Duck oraz krążki żelowe Duck Fresh Discs. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 7 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Zakupione produkty muszą być zarejestrowane na jednym paragonie w sposób umożliwiający ich identyfikację. Pełną listę produktów objętych akcją promocyjną znajdziecie w załączniku numer 1 do regulaminu (przedostatnia strona). W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie stacjonarnym oraz w wybranych sklepach internetowych. Ich lista dostępna jest w załączniku numer 2 do regulaminu (ostatnia strona). Pamiętajcie, aby po zakupie zachować paragon lub fakturę!

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 10.000 sztuk, ale na szczęście strona promocji zawiera aktualną liczbę dostępnych zwrotów. Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie załączenie skanu lub fotki paragonu, akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u) oraz linkiem potwierdzającym zakończenie procedury zgłoszenia. Na kliknięcie w link macie maksymalnie 24 godziny. Brak potwierdzenia będzie oznaczać, iż wasze zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane. Jeśli w tego typu promocjach nie lubicie podawać swojego głównego numeru telefonu, polecam Wam wyrobienie dodatkowej karty SIM pre-paid, na przykład w analizowanej przeze mnie ofercie a2mobile.

 

 

 

 

Weryfikacja zgłoszeń

Po zgłoszeniu, organizator ma 14 dni na jego weryfikację. Ostateczny termin weryfikacji zgłoszeń to 14 kwietnia 2019 roku. W przypadku wątpliwości dotyczących prawdziwości dowodu zakupu, organizator może poprosić Was mailowo o przesłanie w ciągu 7 dni oryginału paragonu/faktury listem poleconym, ewentualnie podanie kodu EAN produktu. Lepiej zatem nie kombinujcie, a jeśli już musicie to zachowajcie opakowanie i paragon. Status zgłoszenia możecie kontrolować na tej podstronie.

 

 

Super zestaw promocji od BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa z 300 zł premii + konto z 200 zł bonusu

 

 

Wypłata środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden zestaw. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 7 dni od dokonania weryfikacji, potwierdzonej wiadomością e-mail. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Kwota 15 zł zwrotu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy łączny koszt produktów na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną w wysokości 15 zł.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

8 Comments

 1. A skąd informacja, że “Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt.”? W regulaminie mowa jest o jednym zwrocie za produkty (liczba mnoga) – pkt 1.11 oraz 1.12 regulaminu.
  Poza tym, aby skorzystać z promocji trzeba nabyć dwa produktu. Jak sądzę jeżeli ich łączna cena będzie wynosiła 15 zł, to tyle dostaniemy zwrotu.

 2. Strasznie skomplikowany ten opis obsługi tych krążków w muszli klozetowej. Nie wim czy sobie dam rady.

 3. Cytat: “Jeśli wybieracie się do Rossmanna”
  Ten zapis wprowadza w błąd. Można zakupić w dowolnym sklepie.

  Poza tą promocją pytanie:
  Możesz wysłać do mnie jeszcze raz kod jako polecający do otwarcia konta w Credut Aricole? artykuł z 07/01/2019 https://jakdorobic.com/credit-agricole/
  Z góry dziękuję.

 4. Czy ktoś Tak miał? Szanowni Państwo,

  zgodnie z pkt 3.2 Regulaminu chcielibyśmy poddać Państwa zgłoszenie dokładniejszej weryfikacji.

  Prosimy o przesłanie oryginału dowodu zakupu zgłoszonego w Akcji Duck Razem w ciągu 7 dni, listem poleconym, na adres Organizatora: Loyalty Point Sp. z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797, z dopiskiem na kopercie „Duck Razem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *